K velkému finiši by mohla Rudým ďáblům pomoci síla kabiny

Defenzivně laděný Daley Blind je přesvědčen o tom, že Manchester United může dokončit právě probíhající soutěžní ročník, který je v jeho případě považován za rozporuplný, silným výsledkem.

K velkému finiši by mohla Rudým ďáblům pomoci síla kabiny
TOP střelci, kteří v Anglii rozhodují zápasy

"Myslím, že je to sezona plná vzestupů a pádů. Hráli jsme mnoho dobrých zápasů, ale také jsme několik duelů ztratili," připomněl bývalý hráč amsterdamského Ajaxu, jehož si na Old Trafford přivedl jeho krajan Louis van Gaal, jenž ho znal již z reprezentace Oranjes.

"Domnívám se, že se jako tým zlepšujeme a můžeme tak činit dál. Nejdůležitější věcí je tento tým slepit dohromady. Držíme při sobě celou sezonu, i když jsme měli špatné výsledky. To ukazuje sílu šatny," ozřejmil spoluhráč Rooneyho, Martiala, Schweinsteigera a spol.

"Umístění v TOP 4 na konci sezony není mimo náš dosah. Stále je možné všechno. Někteří hráči se nám teď vrátí po zranění, což nám opět umožní mít větší mužstvo. Stále jsme ve hře o trofej a první čtyřku. Můžeme mít silný finiš a máme hodně víry, že by se to mohlo povést," zakončil pětadvacetiletý zadák Rudých ďáblů s krátkou minulostí v Groningenu, jenž si v této sezoně připsal 27 ligových startů a všechny byly v základní sestavě.