Chelsea musí být na Stamford Bridge od začátku rozzlobená

Paris Saint-Germain se s Chelsea potkává ve vyřazovací fázi Ligy mistrů třetí sezonu po sobě. V obou případech musel o postupujícím rozhodnout až vyšší počet vstřelených branek na půdě soupeře.

Chelsea musí být na Stamford Bridge od začátku rozzlobená
Pět důvodů, které stojí za trápením Realu

Zatímco v roce 2015 pronikl do čtvrtfinále lídr Ligue1 z Parku princů, v roce 2014 se radovali Blues a to na Stamford Bridge doháněli ztrátu z prvního duelu 1:3.

Velmi vyrovnaný souboj se v Londýně očekává také ve středu večer. "Potvrdili jsme, že jsme dobrým týmem, i když pár věcí šlo udělat lépe. Jedeme do Londýna hrát svůj fotbal, pokud budeme dělat něco jiného, nastanou problémy. Vyřazení z Ligy mistrů by pro nás znamenalo malou katastrofu," připomněl skvěle hodnocený italský záložník Marco Verratti, jenž se vrátil z marodky teprve před pár dny.

Zástupce ostrovního fotbalu sice prohrál pod Eiffelovkou pouze 1:2, ale i tak si dělá alibi, že je outsider, od kterého si postup neočekává...

"Jsme outsideři i vzhledem k tomu, jakou sezonu Chelsea prožívá. Sice jsme si teď trochu zvýšili sebevědomí, ale favoritem je PSG. Musíme být od začátku středečního zápasu rozzlobení, ale zároveň dávat pozor. Hráči musejí být plně koncentrovaní, protože soupeř takového kalibru vás lehce potrestá," upozornil nizozemský manažer Guus Hiddink, jenž po převzetí štafetového kolíka od Josého Mourinha odešel poražen pouze v zemi galského kohouta.