Nejlepší nynější hráč Realu? Ten, co brzy zaútočí na Lehmanna

Myslíte si, že je v aktuálním soutěžním ročníku 2015/2016 nejlepším hráčem Bílého baletu autor devadesáti přesných zásahů v Lize mistrů Cristiano Ronaldo?

Nejlepší nynější hráč Realu? Ten, co brzy zaútočí na Lehmanna
Špičkové týmy, které slavily úspěchy i bez držení míče

Fanoušci Realu Madrid si myslí něco jiného. Řada z nich se po posledních měsících shodal, že je jím devětadvacetiletá kostarická jednička Keylor Navas, jenž patří k hráčům, o nichž se na San Bernabéu mluví nejméně. Pravděpodobně nezaslouženě...

"V téhle sezoně je to náš nejlepší hráč," glosovali po vyhraném dulu s AS Řím příznivci královského velkoklubu ze španělské metropole.

Sám bývalý strážce svatyně Albacete či Levante je dokonce tak nenápadný, že médiím málem uniklo, že se přibližuje rekordu Ligy mistrů v počtu vychytaných čistých kont za sebou.

Když připočteme dva zápasy z podzimu 2014 proti Ludogoretsi a Basileji a letošních šest nul (dvakrát proti AS Řím, dvakrát proti Paříži a jednou proti Malmö a Doněcku), svěřenec Zinedina Zidana v nejprestižnější soutěži Starého kontinentu neinkasoval poosmé za sebou.

Ostřílený hráč, jenž působí na Starém kontinentu od léta 2010, tak ještě neví, jaké je to v Lize mistrů lovit míč z vlastní sítě!

Do vyrovnání rekordu, který drží Němec Jens Lehmann. Ten se v roce 2006, když se jeho tehdejší zaměstnavatel Arsenal podíval až do finále, radoval z devíti čistých kont v řadě.

Kolega Pepeho, Ramose, Modriče a spol. ho tak bude moci vyrovnat v prvním čtvrtfinále. Soupeře ale určí Los Blancos teprve los

[img id="49095"]