Trenérskou kariéru zatím neplánuji, hlásí Kincl z 1. A třídy

Hradec Králové, Slovan Liberec, Příbram, Viktoria Žižkov, Sparta, Zenit Petrohrad, Rapid Vídeň, Schwadorf, Bohemians Střížkov a Viktorie Jirny.

Trenérskou kariéru zatím neplánuji, hlásí Kincl z 1. A třídy
Co říká Kozák před EL? Lazio je silnější, Lafata je jako Inzaghi

Toť minulost momentálně dvaačtyřicetiletého útočníka Marka Kincla, jenž je stále aktivní. Jaká je tedy jeho současnost? V I. A. třídě, kde hraje již nějaký čas za celek FK Zbuzany 1953.

Na podzim si na své konto připsal 8 přesných zásahů. A to ještě nemohl nastoupit do pěti duleů kvůli distancu, který obdržel za slovní přestřelku s rozhodčím v Kunicích...

"Bylo to za kritiku rozhodčího. Ale v tom utkání to bylo přefouklé a přehnané, stejně tak ten trest byl podle mého neadekvátní," osvětlil v interview pro aktualne.cz dvojnásobný český reprezentant.

Autor 94 prvoligových gólů, jehož zdobí i dva tituly českého mistra z let 2001 a a 2003, si v nedávné době pohrával také s trenérskou funkcí a dokonce vedl mládež Salvoje Vyšehrad.

Aktuálně už se tak ovšem neděje a zatím to na kariéru šéfa lavičky nevypadá. "Pořád hraju, takže mi fotbal nechybí, a abych pravdu řekl, tak nějakou trenérskou kariéru zatím neplánuju. A herně jsem spokojený, osm gólů není špatný výkon," uzavřel na stránkách aktualne.cz tradiční účastník silvestrovského derby internacionálů.