Z Costy jde opět strach a Hiddink má nový anglický rekord...

Jestli někomu prospěla výměna manažera na Stamford Bridge, je to právě brazilský rodák se španělským pasem Diego Costa.

Z Costy jde opět strach a Hiddink má nový anglický rekord...
Barcu zaujal bek z bundesligy. Mají se Vermaelen a Mathieu bát?

Zatímco pod José Mourinhem si bývalý střelec Atlétika připsal ve 20 startech 4 branky a jednu asistenci, pod jeho nástupcem a dočasným koučem Guusem Hiddinkem dokázal 14 vystoupení přetavit v 10 branek a 6 asistencí.

Ostřílený nizozemský stratég navíc ustanovil nový rekord Premier League, když jakožto první manažer v historii nejvyšší anglické soutěže neprohrál svých úvodních dvanáct utkání za sebou.

Od svého remízového vstupu s Watfordem, k němuž došlo v loňském roce na Štěpána, se svými svěřenci na ostrovní prvoligové mapě pětkrát zvítězil a šestkrát remizoval.

Jeho Blues, které by měl podle spekulací celosvětového tisku převzít v létě 2016 Ital Antonio Conte, jsou i díky někdejšímu kouči Ruska, Turecka či Austrálie stále ve hře o dvě trofeje. To vše i přesto, ze zažili nejhorší start do sezony za poslední dvě dekády.

Pravděpodobněji se jeví úspěch prostřednictvím FA Cupu, ve kterém už londýnský celek vyřadil například Manchester City a momentálně figuruje ve čtvrtfinále. To V Lize mistrů se musí mezi nejlepších osm celků soutěže teprve prokousat a proti PSG musí otáčet výsledek 1:2.