Trio chytrých investic, které by mohl Everton zrealizovat v létě

Everton před časem získal slibného investora, který avizoval v létě výrazné posilování kádru. Tento ročník Premier League již zřejmě klub z Liverpoolu neovládne, ale mohl by ten další. Není však nutné nakupovat předražené akvizice. Chytré by bylo prohlédnout anglické kluby, které jsou ohroženy sestupy, neboť i tam se vyskytují kvalitní hráči. Koho by mohl v létě Everton z těchto týmu vykoupit?

Trio chytrých investic, které by mohl Everton zrealizovat v létě
Pět důvodů, které stojí za trápením Realu

3) Robbie Brady (Norwich)


Everton vyhlásil útok na ofenzivně laděné hráče, proto by byl vhodným nákupem i příchod čtyřiadvacetiletého irského reprezentant Robbie Bradyho. Talentované křídlo strávilo dva roky na Old Trafford a má zkušeností na rozdávání. Ve svém věku je Brady velmi schopný a umí vymyslet velice slibné šance. Technicky nadaného hráče by kouč Roberto Martínez zcela jistě ocenil. Jeho cena se pohybuje do deseti milionů liber.

[break]
Špičkové týmy, které slavily úspěchy i bez držení míče

2) Idrissa Guyeye (Aston Villa)


Letošní krize Chelsea byla v největším popředí zájmu všech médií, všichni ale vnímají aktuální formu Aston Villa jako mnohem závažnější. Tradiční anglický klub je v tabulce na posledním místě a jen s božím zázrakem sestupu neunikne. Everton by mohl lacino získat senegalského defenzivního záložníka Gueyea, který patří mezi nejlepší hráče současného kádru. Na jeho vykoupení by mělo stačit 7 milionů liber.

[break]
Trio horkých favoritů na zisk současného klenotu Schalke 04

1) Yann M´Vila (Sunderland)


Dalším klubem, který je teoreticky ohrožen možným sestupem je Sunderland. V jeho řadách je možná nalézt kvalitního defenzivního záložníka z Francie, který v Anglii hostuje z ruského Rubinu Kazaň. Pětadvacetiletý M´Vila má větší problémy s disciplínou, ale pod přísným trenérem by mohl vykazovat hvězdné výsledky. Ne nadarmo ho někteří přirovnávají k Balotellimu. Je nepravděpodobné, že by se po sezóně vracel na východ, proto by ho mohl Everton angažovat.

TOP střelci, kteří v Anglii rozhodují zápasy