Nejhorší podpisy v historii Reds? Balotelli, Aquilani, Diouf...

Jamie Carrager, který je liverpoolskou veřejností považován za klubovou legendu, označil italského útočníka Maria Balotelliho za nejhorší posilu v historii osmnáctinásobného šampiona Anglie z Anfield Road.

Nejhorší podpisy v historii Reds? Balotelli, Aquilani, Diouf...
Trio chytrých investic, které by mohl Everton zrealizovat v létě

"Super Mario" dorazil do města Beatles v roce 2014 z AC Milán za 16 milionů liber, ale v následující sezoně zrovna dvakrát nezářil. Také proto byl v létě loňského roku Rossoneri vrácen, byť na hostování.

Bývalý zadák Albionu doufá, že Liverpool získá zpět ztracené peníze tím, že někdejšího hráče Interu či Manchesteru Cityy prodá do jednoho z z klubů čínské Super League.

"Nemůžu uvěřit tomu, že jsme podepsali Maria Balotelliho. Lidé mi říkají, že má talent, ale nemůžu si vzpomenout, kdy jsem ho viděl hrát dobrý zápas," postěžoval si nynější televizní expert v interview pro Daily Mail.

"Modlím se, aby se ho někdo bohatý z čínské Super League chystal koupit, nebo ho chtěl alespoň zapůjčit. Nemyslím si, že o něj bude stát někdo z Premier League. Společně s Alberto Aquilanim a El-Hadji Dioufem je číslem 1, pokud jde o nejhorší podpisy v klubové historii," nebral si servítky osmatřicetiletý anglickcý internacionál, jenž se s Reds v roce 2005 radoval z triumfu v Lize mistrů.

Jím zmíněný Aquilani, který prošel i AS Řím, Juventusem, Fiorentinou či AC Milán, působil v Liverpoolu v roce 2009. Po 26 zápasech ve všech soutěžích se však z ostrovů poroučel zpět na Apeninský poloostrov. Bývalý útočník Leedsu, Glasgow Rangers, Blackburnu, Boltonu, Sunderlandu, Lensu či Rennes Diouf vydržel na Anfieldu déle - dvě sezony. Není to ovšem tak dlouho, co Carraghera společně s Gerrardem ostře kritizoval.