Suárez, Ibra i Ronaldo! Co umí tato elitní společnost?

Pět světových superstar, které umí nepříjemně zaskočit Pohled na nejschopnější světové hráče dokáže vždy pohladit fanouškovu duši. Kouzla s míčem, parádní střely nebo kličky. To vše k tomu patří. Někteří hráči ovšem přidají i nadstavbu v podobě různých ekvilibristických kousků, parádiček a dalších kulišáren, které dělají fotbal ještě krásnější. Kdo patří mezi tyto hvězdy?

Suárez, Ibra i Ronaldo! Co umí tato elitní společnost?

Luis Suárez

V současné době je uruguayský útočník jedním z nejlepších hráčů světa. V letošní sezoně dal ve 38 zápasech za Barcelonu už 37 branek a dalších 14 připravil. Zároveň ale umí pobavit. Vzpomenete si na zápas, kdy nezkusil soupeři nasadit jesličky nebo jinak soupeře nezesměšnit? Pro obránce bývá noční můrou.
[break]Ramseyho góly? Předzvěst smrti celosvětově známých lidí

Zlatan Ibrahimovič

Švédský kanonýr a opora francouzského Paris St. Germain naposledy rozhodl o postupu v Lize mistrů přes londýnskou Chelsea. Na hřišti se od něj očekává spousta branek, což naplňuje. Často ale přidá i něco navíc. Ekvilibristické zakončení u něj nebývá ojedinělé a v jeho portfoliu bychom nalezli i gól skoro z půlky hřiště nůžkami.
[break]

Cristiano Ronaldo

Fenomenální útočník Realu Madrid láme rekordy jak na běžícím pásu. Přešlapovačky, pověstné přímáky nebe naprosto nečekané přihrávky na nabíhající spoluhráče. Není náhoda, že má ve sbírce celou řadu Zlatých míčů pro nejlepšího hráče světa.
[break]Miliardy a miliardy aneb Nejhodnotnější XI současnosti!

Neymar

Pohled na kapitána brazilské reprezentace vždy potěší. Neymar je typickým kanárkem, který si hru užívá za všech okolností a nadšení z fotbalu z něj přímo tryská. Pro řadu obránců je hlídat Neymara neřešitelný úkol. Často jim mnohem více vadí, jakým způsobem se přes ně dostal, než fakt, že si s defenzivními hráči poradil.
[break]

Lionel Messi

V tomto výčtu pochopitelně nemohl chybět ani hvězdný Lionel Messi z Barcelony. Katalánský velkoklub má tedy v tomto seznamu kompletní ofenzivní trojici MSN. Rychlá klička na střed a střela po zemi k tyči. To je Messiho specialita, která vždy zabere. Projít přes čtyři protihráče a skórovat? Pro Argentince žádný problém. Při pohledu na něj musí každému fotbal připadat naprosto jednoduchý, opak je ale pravdou.