Ronaldo promluvil o všem, co chybí současnému Realu

Dvanáctibodové manko na Barcelonu v Primera División a předčasný konec v Copa del Rey! To jsou dosavadní krachy madridského Realu, který ještě může sezonu částečně zachránit v Lize mistrů, kde si v úterý zajistil postup mezi osm nejlepších přes římské AS. Oproti Barceloně jsou však hráči bílého baletu o pěkných pár kroků pozadu. Co současnému Realu chybí podle největší hvězdy klubu Cristiana Ronalda?

Ronaldo promluvil o všem, co chybí současnému Realu
První krok k nápravě už Real udělal, když vyhodil neoblíbeného Rafaela Beníteze a místo něj prezident klubu Florentino Peréz na lavičku dosadil ikonu Los Blancos Zinedina Zidana. Ani on však nedokázal tým natolik zvednout, aby ovládl městské derby s Atlétikem nebo zápasy s Málagou a Betisem.

Zatím to tak vypadá, že Real bude počtvrté v řadě bez mistrovského titulu, na což na San Bernabeu tedy rozhodně nejsou zvyklí. Co se tedy děje?

Jedním z hráčů, který si myslí, že zná odpověď, je hvězdný Cristiano Ronaldo.

„Stále nám schází několik věcí. Máme nedostatek soudržnosti, chybí nám trocha štěstí i ambice, ale pokud budeme pokračovat v cestě, po které nyní kráčíme, tak se vše zlepší,“ prozradil Portugalec, který se po zpackaném derby na adresu kabiny nevyjádřil zrovna pozitivně. Čili v tomto ohledu je tu jisté zlepšení.

Vypadá to tedy, že je Ronaldo mnohem spokojenější, než byl před pár týdny a to může být pro Real zásadní. Co je totiž důležitější, než aby byla největší hvězda klubu a mašina na góly v optimálním rozpoložení?

Pět důvodů, které stojí za trápením Realu