Nová ofenzivní síla Juventusu by mohla dorazit z Liverpoolu

Ačkoliv má respektovaný trenér Max Allegri na Juventus Stadium k dispozici útočníky jako Zazu, Mandžukiče, Moratu a Dybalu, vedení Staré dámy se bude i tak snažit ofenzivní řadu posílit.

Nová ofenzivní síla Juventusu by mohla dorazit z Liverpoolu
Bývalé extra zboží Šachtaru, o němž je v Evropě hodně slyšet

Tým, jenž na Apeninském poloostrově útočí na páté Scudetto za sebou, se podle italského tisku přihlásil do boje o mladého belgického reprezentanta ve službách liverpoolského Evertonu.

Ano, server Calciomercato.com píše, že vytáhlý Romelu Lukaku zajímá ředitele Juve, kteří by ho chtělo kvůli pobytu v Turíně podepsat letos v létě.

V aktuálním ročníku si bývalý hráč Chelsea, West Bromwiche či Anderlechtu připsal ve všech soutěžích 23 branek, což není úplně málo. Během své prvoligové éry v belgické Pro League a anglické Premier League už dosáhl na úctyhodných 93 přesných zásahů a je možné, že první stovku tref bude atakovat ještě v právě probíhajícím soutěžním období...

Tooffees by měli za svou ústřední ofenzivní postavu požadovat 60 milionů liber. Důvod je prostý - rodák z Antverp je ve dvaadvaceti letech pořád velmi perspektivní a hlavně gólový.