Nový střelec Kladivářů? West Ham sleduje tři vele zvučná jména

Anglický klub West Ham se netají velkými ambicemi. Již v tomto ročníku Premier League bojuje o účast v Lize mistrů a v nadcházející sezóně by mohl kousat ještě více. Kladiváři se chystají podle webu transfermarkt.de v létě přivést do kádru elitního střelce, který by měl být velkou vzpruhou. O kterých třech zvučných jménech se na Ostrovech hovoří?

Nový střelec Kladivářů? West Ham sleduje tři vele zvučná jména
Čtyři bývalí skvělí fotbalisté, kteří jsou děsnými manažery

3) Christian Benteke (Liverpool)


Pětadvacetiletá hvězdička národního výběru Belgie kolem sebe ztropila pořádného humbuku v minulé sezóně, kdy v dresu Aston Villy pálila ostrými téměř v každém zápase. V létě ji angažoval Liverpool za 32,5 milionů liber a sliboval si o dni velký střelecký vzrůst. Benteke se však na Anfield Road trápí a proslýchá se, že by měl být již v létě Jürgenem Kloppem uvolněn. Zájem má kromě West Hamu i hvězdná Chelsea.

[break]
Devět známých borců, kteří o víkendu nepůjdou do akce

2) Bony Wilfried (Manchester City)


Bývalá akvizice pražské Sparty, kterou má v živé paměti každý fanoušek české nejvyšší soutěži, zažila v minulé sezóně na Ostrovech velkého věhlasu. V barvách Swansea se jí střelecky dařilo natolik, že se stala novou posilou ambiciózního Manchesteru City. Reprezentant Pobřeží slonoviny se však na Anfield Road potácí s výkyvy ve výkonech a díky velké konkurenci nemá nic jisté. Je možné, že by mu změna klubu již v létě velice prospěla.

[break]
Miliardy a miliardy aneb Nejhodnotnější XI současnosti!

1) Michy Batshuayi (Marseille)


Další talent belgické školy v současné době přesvědčuje o svých schopnostech ve francouzské Ligue 1. Dvaadvacetiletý Batshuayi zaznamenal v dresu Marseille již 22 branek v 51 utkáních a vykazuje konzistentní výkony. V jeho věku se jedná o velmi slibnou posilu s velkým a dlouhodobým potenciálem, které by se dalo náležitě využít.

Pětice jmen, na které v létě ukáže Antonio Conte