Útočníci z Premier League, kolem kterých krouží United

Rudí ďáblové hledají pro nový ročník anglické nejvyšší soutěže nové posily. Zaměřit se chtějí především na ofenzivu, proto v plánech kouč Louise van Gaala figuruje nábor útočníků. Každý den jsme bombardováni hvězdnými jmény, která by mohla přijít na Old Trafford ze zahraničí, ale United má zájem o kanonýry z Premier League.

Útočníci z Premier League, kolem kterých krouží United
Čtyři bývalí skvělí fotbalisté, kteří jsou děsnými manažery

3) Odion Ighalo (Watford)


Šestadvacetiletého nigerijského reprezentanta angažoval Watford v roce 2014 a rozhodně to nebyl špatný tah. Ighalo se prosadil již ve čtrnácti případech tohoto ročníku Premier League a patří mezi klíčové hráče. Jeho cena se pohybuje okolo 12 milionů liber, což by pro Rudé ďábly neměl být problém.

[break]
Devět známých borců, kteří o víkendu nepůjdou do akce

2) Harry Kane (Tottenham)


V tomto případě by se nejednalo již o tak levné posilování. Anglický reprezentant září v dresu Spurs, kteří ho ze svých řad uvolní jen tehdy, když zájemce zaplatí minimálně 60 milionů liber. Dvaadvacetiletý ostrostřelec je s Old Trafford spojován již delší dobu, otázkou však je, jestli vedení londýnského klubu uvolní svého prvního útočníka, když má ambice nejen v Premier League, ale i v Lize mistrů, která je na dosah.

[break]
Miliardy a miliardy aneb Nejhodnotnější XI současnosti!

1) Romelu Lukaku (Everton)


Každý slavný klub hledá útočníky, kteří vykazují perspektivu a mohou být okamžitou posilou. V tomto případě by Lukaku splňoval obojí, neboť v Evertonu předvádí parádní výkony. Teprve dvaadvacetiletý belgický reprezentant by mohl Goodison Park opustit, ale nebylo by to také příliš levné, neboť liverpoolský klub má nového investora, který chce kádr posílit, nikoliv oslabovat. Jeho cena se pohybuje aktuálně kolem 55 milionů liber.

Pětice jmen, na které v létě ukáže Antonio Conte