Čtyři hvězdy, které si do konce sezóny nezahrají kvůli zranění

Sportem ke zdraví, ovšem v tom profesionálním jde spíš o zdraví. Jako v těchto čtyřech případech, kdy si opory evropských velkoklubů do konce sezóny nezahrají kvůli zranění:

Čtyři hvězdy, které si do konce sezóny nezahrají kvůli zranění
Čtyři bývalí skvělí fotbalisté, kteří jsou děsnými manažery

Santi Cazorla


Arsenal má letos políčeno na titul, ale vidina zisku mistrovské trofeje se pomaličku rozplývá. Arsenal ztrácí body, Leicester s Tottenhamem nikoliv a máme tady opět stejný scénář Gunners, jako z let předchozích.

Nemuselo by tomu být, kdyby nebyl Arsenal prokletý co se týče zranění. Marodka londýnského celku je prakticky stále plná a bohužel někteří v ní stráví více času, než na hřišti.

Santi Cazorla je jednoznačně velmi důležitou postavou Wengerova kádru, ovšem po zranění kolene laboruje s problémy achillovky a v této sezóně si pravděpodobně již nezahraje a jeho číslo letošních startů se zastaví na dvaceti zápasech.

[break]

Naldo


Wolfsburg je v letošní sezóně až sedmý, příliš se mu nedaří a od února je dokonce bez své opory Nalda, který si poranil rameno v utkání s Bayernem a jeho návrat je naplánován na léto.

Naldo do svého zranění stihl nastoupit k 31 zápasům, ve kterých dokonce jako obránce vsítil dvě branky. Čtyřnásobný reprezentant Brazílie obléká dres Vlků čtvrtým rokem poté, co opustil po sedmi letech Werder Brémy.

[break]

M´Baye Niang


AC Milán dostává pod trenérem Mihajlovičem konečně tvář italského velkoklubu a začíná se mu poměrně dařit. Ovšem i on má své starosti, protože se mu zranil důležitý člen sestavy Niang.

Niang nedávno podstoupil operaci kotníku. Nejvíc zajímavé ale na to je, že zranění si nepřivodil na fotbale, ale na konci února měl smůlu a zúčastnil se dopravní kolize.

[break]

Martín Cáceres


Cáceres má na zranění opravdu smůlu. Jenom co doléčil zraněný kotník a vrátil se do sestavy Juventusu, jen pár minut ve čtyřech zápasech a přetrhl si achillovku.

Zranění takového rázu si zaslouží dlouhodobou léčbu a Cáceres má tak letos smůlu. Po sezóně mu přitom končí smlouva a o jeho budoucnosti není jasno.