Brazilská legenda tuší, že Neymar bude lepší než Ronaldinho

Brazílie každým rokem vyplodí doslova fotbalovou hvězdu, která mnohdy opravdu silně zazáří. Měli jsme tu Pelého, Zica, Ronalda, Ronaldinha a plno jiných. Momentálně je jedním z nejlepších Brazilců Neymar, jehož hra je připodobňována právě k Ronaldinhovi. Ovšem mnozí si myslí, že Neymar jednou dokonce bude lepší, než výherce Zlatého míče v roce 2005.

Brazilská legenda tuší, že Neymar bude lepší než Ronaldinho
Čtyři bývalí skvělí fotbalisté, kteří jsou děsnými manažery

Jako třeba legendární reprezentant Kanárků Tostao, zlatý medailista z Mistrovství světa v roce 1970. V rozhovoru pro Cadena SER řekl: "Nepochybuji o tom, že bude lepší než Ronaldinho. Je totiž komplexnějším fotbalistou," chválil čtyřiadvacetiletého fotbalistu.

"Ronaldinho měl jen tři dobré roky, kdyby hrál více než deset let na opravdu vysoké úrovni, nemáme se o čem bavit. Ale Neymar má za sebou už pět kvalitních let," označil Ronaldinha za chvilkovou hvězdu.

Když ale došlo na otázku, zda-li by mohl Neymar překonat i Pelého, měl Tostao pohotovou odpověď: "Pelé měl všechny přednosti, které by nejlepší fotbalista měl mít. Byl skvělý nalevo, napravo, ve vzduchu, dával góly, byl nejcelistvějším hráčem všech dob. Neymar má šanci stát se druhým nejlepším hráčem brazilské historie, ale je těžké si představit, že by překonal i Pelého," konstatoval.

Pětice jmen, na které v létě ukáže Antonio Conte