Současní hráči United? Kromě De Gey na to nikdo nemá

Ani letos to v podání Manchesteru United není žádná velká sláva. Po porážce v Evropské lize s Liverpoolem 0:2 se Red Devils dostali znovu pod palbu kritiky, kterou nešetří ani bývalé opory United Rio Ferdinand a Paul Scholes.

Současní hráči United? Kromě De Gey na to nikdo nemá
Po přídělu od Reds se Ferdinand vytasil se seznamem hráčů, kteří neměli Old Trafford pod vedením Louise van Gaala vůbec opouštět.

„Napsal jsem si tu takový seznam. Ángel di María, Nani, Patrice Evra, Danny Welbeck, Chicharito, Jonny Evans, Darren Fletcher, Rafael, Shinji Kagawa a můžu pokračovat… Jsou horší, než současní hráči Manchesteru? Nejsou. Dokonce jsou lepší a to je ten problém,“ mudroval bývalý stoper.

„V tomto je podle mě největší problém posledních sezon,“ smutnil a fanoušci United mu dávají zapravdu. Stačí se podívat na výkony, kterými se prezentuje Di María v PSG a všem musí být jasné, že toto Van Gaal nevyřešil dobře.

Vyvstala i otázka, kolik současných hráčů United by mělo šanci uspět v klubech typu Barcelony, Realu Madrid nebo Bayernu Mnichov? Kromě brankáře Davida de Gey, jenž je světovou extratřídou asi nikdo. Za pár let možná Anthony Martial, ale ani ten na to zatím nemá.

Tři Mahrezova fakta, která nejsou příliš známá