Zápotočný si stěžuje na vyšší moc: Ten nahoře nás trestá

Těžkou bídu zažívají po zimní přestávce v Příbrami. Jak se daří tamním mladíkům, tak áčko zažívá zmar. Jediný bod z pěti zápasů vyvolává u Litavky obavy. Co na to říká kapitán Příbrami Tomáš Zápotočný?

Zápotočný si stěžuje na vyšší moc: Ten nahoře nás trestá
Další zápas bez vstřelené branky a porážka 0:1. S tím nemůže být Zápotočný spokojený. „Co na to říct? Já nevím... Je to prostě hrozný zmar,“ smutnil v rozhovoru pro synotliga.cz a pokračoval: „Už se z toho musíme nějak dostat.“

Zkušený zadák se nebál ani slova krize. „To je a velká. Když uděláme jen bod s Bohemians a pět zápasů v řadě nedáme gól, tak je to prostě neuvěřitelný. To jsem v kariéře ještě nezažil,“ čertil se.

Jak z toho ven? Tak na to by moc rád znal odpověď. Výkony příbramských jsou totiž hodně daleko za očekáváním. „V prvním poločase jsme jezdili. Myslím, že to bylo o jedné šanci, kterou Shala proměnil. Předvedl tam super kvalitu, jež nám nyní prostě schází. Když nedáte v pěti utkáních žádný gól, tak to dolehne na každého hráče. Navíc my jich máme spoustu mladých. Nechci hledat výmluvy, ale fakt nám chybí kvalita, kterou právě Liberec bezesporu má,“ hledal důvody dalšího krachu.

„Nejhorší je, že si nevypracujeme ani tutovku. Ten nahoře nás po právu trestá,“ uzavřel Zápotočný.

Duklu potopil vlastní gól, Plzni vystřelil tři body Ďuriš