Střelec Souček: Že by mi to vydrželo? To si nemyslím

Famózní formu má defenzivní záložník pražské Slavie Tomáš Souček. Nedávno třemi góly sestřelil Ostravu, v pátek zase jedinou trefou utkání rozhodl o výhře sešívaných nad Zlínem. Pomalu ale jistě se z hráče, jenž původně ani neměl mít jisté místo v základu, klíčový hráč.

Střelec Souček: Že by mi to vydrželo? To si nemyslím

Duklu potopil vlastní gól, Plzni vystřelil tři body Ďuriš


„To si nemyslím. Dneska to bylo z rohu, minule to byly hodně šťastné góly. Zatím si to užívám, že se mi daří, ale určitě si nemyslím, že to takhle bude pokračovat pořád,“ cituje součka oficiální ligový web.

"Doufám, že za týden v derby dá góly někdo jiný, ale když se trefím já, tak se také zlobit nebudu,“ usmíval se autor tří bodů, díky kterým slávisté částečně odčinili porážku v Liberci z minulého kola.

A jak by popsal trefu do sítě ševců? "Při rohu je tam většinou strkanice. Uvolnil jsem si prostor, byl jsem tam sám a naštěstí se to podařilo. Myslím, že i s tečí gólmana," prohlásil.

Po rychlé brance věřil, že se domácí ještě několikrát prosadí, ale opak byl pravdou. "Říkal jsem si, že bychom mohli vyhrát tři nebo čtyři nula, což myslím, že po prvním poločase jsme jasně měli. Jak jsme nedali góly, druhý poločas jsme polevili. Naštěstí jsme nedostali gól," uvedl.

Toho si všimli i fanoušci, kteří na své oblíbence ve druhé půli začali pískat. "Slyšeli jsme to všichni a nehrálo se nám potom moc dobře. Nechtěli jsme hrát takhle. Vedli jsme, takže jsme si nezasloužili pískot, ale druhá půlka byla špatná. Po zápase nám ale fanoušci taky tleskali, tak věřím, že do derby půjdou s plnou náladou," dodal jednadvacetiletý hráč.