Exodus na Stamford Bridge aneb Kdo bude balit kufry?

Exodus na Stamford Bridge aneb Kdo bude balit kufry?

Sen o obhajobě mistrovského titulu v podání londýnské Chelsea dostal hned v úvodu sezony pořádné trhliny a již během podzimu bylo všem na Stamford Bridge jasné, že letošní ročník Premier League se do kolonky „vydařený“ rozhodně nezařadí. Výsledky už odnesl manažer José Mourinho a po sezoně by na řadu měli přijít někteří hráči. Kdo si podle Daily Express bude balit kufry?

Tři Mahrezova fakta, která nejsou příliš známá

Oscar

Brazilský záložník sice nastupuje pravidelně, ale k výkonům, kterými se prezentoval v loňské sezoně má hodně daleko. Hlasy o jeho odchodu z Londýna se ozývají čím dál tím častěji.
[break]

Eden Hazard

Podobně je na tom Eden Hazard, kterému se nedaří navázat na skvělou formu, kterou měl v loňském roce. Stejně jako celý klub spíše paběrkuje a hledá se. O další angažmá ale nemusí mít strach, enormní zájem o jeho služby má například Real Madrid.
[break]Nový střelec Kladivářů? West Ham sleduje tři vele zvučná jména

Nemanja Matič

Ani u srbského záložníka to není žádná sláva. Ačkoli patří mezi nejvytěžovanější hráče Blues. K výkonům, které od něj ale vedení klubu v čele s manažerem očekává, však má hodně daleko.
[break]

John Terry

Velezkušený stoper by měl být dalším z řady hráčů, kteří po sezoně fanouškům Chelsea zamávají. V případě Terryho ale nejde ani tak o výkonnost, jako o věk. Dlouholetá opora klubu totiž už zdaleka nepatří mezi nejmladší a je to znát.
[break]Nejzajímavější tváře, které ukrývá současný kádr Lazia Řím

Diego Costa

V loňském roce byl obávaným střelcem. Letos se spíše řeší jeho disciplinární prohřešky. Provokace a nesportovní zákroky jsou u španělského útočníka na denním pořádku.
[break]

Falcao

Kolumbijskému reprezentantovi nevyšlo hostování v Manchesteru United a tragické je to i na Stamford Bridge. Vážné zranění, které jeho kariéru přibrzdilo v předminulé sezoně tak má na kariéru bývalého borce Atlétika Madrid fatální následky.
[break]Trio chytrých investic, které by mohl Everton zrealizovat v létě

Pedro

Jedenadvacet ligových zápasů a pouze čtyři góly. S takovou bilancí nemůže být někdejší hráč Barcelony v žádném případě spokojený a nadšené není ani vedení klubu. Navíc sám hráč se netají tím, že si angažmá za La Manchem představoval jinak a uvažuje o změně dresu.