Exodus na Stamford Bridge aneb Kdo bude balit kufry?

Sen o obhajobě mistrovského titulu v podání londýnské Chelsea dostal hned v úvodu sezony pořádné trhliny a již během podzimu bylo všem na Stamford Bridge jasné, že letošní ročník Premier League se do kolonky „vydařený“ rozhodně nezařadí. Výsledky už odnesl manažer José Mourinho a po sezoně by na řadu měli přijít někteří hráči. Kdo si podle Daily Express bude balit kufry?

Exodus na Stamford Bridge aneb Kdo bude balit kufry?
Tři Mahrezova fakta, která nejsou příliš známá

Oscar

Brazilský záložník sice nastupuje pravidelně, ale k výkonům, kterými se prezentoval v loňské sezoně má hodně daleko. Hlasy o jeho odchodu z Londýna se ozývají čím dál tím častěji.
[break]

Eden Hazard

Podobně je na tom Eden Hazard, kterému se nedaří navázat na skvělou formu, kterou měl v loňském roce. Stejně jako celý klub spíše paběrkuje a hledá se. O další angažmá ale nemusí mít strach, enormní zájem o jeho služby má například Real Madrid.
[break]Nový střelec Kladivářů? West Ham sleduje tři vele zvučná jména

Nemanja Matič

Ani u srbského záložníka to není žádná sláva. Ačkoli patří mezi nejvytěžovanější hráče Blues. K výkonům, které od něj ale vedení klubu v čele s manažerem očekává, však má hodně daleko.
[break]

John Terry

Velezkušený stoper by měl být dalším z řady hráčů, kteří po sezoně fanouškům Chelsea zamávají. V případě Terryho ale nejde ani tak o výkonnost, jako o věk. Dlouholetá opora klubu totiž už zdaleka nepatří mezi nejmladší a je to znát.
[break]Nejzajímavější tváře, které ukrývá současný kádr Lazia Řím

Diego Costa

V loňském roce byl obávaným střelcem. Letos se spíše řeší jeho disciplinární prohřešky. Provokace a nesportovní zákroky jsou u španělského útočníka na denním pořádku.
[break]

Falcao

Kolumbijskému reprezentantovi nevyšlo hostování v Manchesteru United a tragické je to i na Stamford Bridge. Vážné zranění, které jeho kariéru přibrzdilo v předminulé sezoně tak má na kariéru bývalého borce Atlétika Madrid fatální následky.
[break]Trio chytrých investic, které by mohl Everton zrealizovat v létě

Pedro

Jedenadvacet ligových zápasů a pouze čtyři góly. S takovou bilancí nemůže být někdejší hráč Barcelony v žádném případě spokojený a nadšené není ani vedení klubu. Navíc sám hráč se netají tím, že si angažmá za La Manchem představoval jinak a uvažuje o změně dresu.