Nová posila pro Rudé ďábly? Prý spolehlivý bek Marseille

Defenzivní řadu Manchesteru United netrápí pouze kolísavá výkonnost, ale také nemalá marodka, na níž se ocitli Luke Shaw, Matteo Darmian, Marcos Rojo či Phil Jones.

Nová posila pro Rudé ďábly? Prý spolehlivý bek Marseille
PSG chce Chelsea ukrást dva klíčové hráče

Na soupisce United už dokonce není žádný obránce, který by v aktuálním soutěžním ročníku nebojoval se zdravotními problémy.

V nejbližším přestupovém období by se proto měli Rudí ďáblové soustředit i na nové obránce a jedním z nich by se mohl stát pětadvacetiletý zadák Nicholas N´Koulou.

Dlouholetý kamerunský reprezentant s minulostí v Monaku, který nyní hraje za Olympique Marseille, by se tak mohl stát v závěru sezony jednou z prvních akvizic dvacetinásobného anglického šampiona, který o něj má projevovat vážný zájem.

Ačkoliv je mu teprve 25 let, v Ligue1 už má na svém kontě skoro 234 startů a mladíci na soupisce United jako Camerona Borthwick-Jacksona, Paddy McNaira či Guillermo Varelu by se tak vedle něj mohli učit.

Když spolehlivý bek ze Stade Vélodrome N´Koulou přestupoval naposledy, svůj nynější klub vyšel na 3,5 milionu eur. Jaká asi bude jeho cena nyní?