Nejsem zákeřný jako pan Vácha, pustil se Ordoš do sparťana

Sigmě se zatím na jaře nedaří. Proti Spartě však hanácký soubor nezklamal a nebyl daleko od bodů. Mezi nejlepší hráče týmu z Androva stadionu patřil nejen brankář Miloš Buchta, ale také ostřílený útočící záložník Michal Ordoš.

Nejsem zákeřný jako pan Vácha, pustil se Ordoš do sparťana
Lazio - Sparta, derby na Letné, Liberec - Plzeň a City - United

"Že to herně vypadalo dobře a že jsme možná byli v prvním poločase trošku lepší, to je sice hezké. Ale nedáme šance, nejsou z toho góly, takže bohužel. A jak se říká, na posranýho i hajzl spadne. Dostaneme góla z ničeho po šesti tečích," ulevil si v interview pro iSport.cz bývalý český reprezentant.

Svěřenec Václava Jílka se zastavil i u sporné situace Bičíka s Váchou, po které měli domácí zahrávat pokutový kop. Sám měl s letenským záložníkem později menší konflikt. "Vůbec jsem to neviděl, myslel jsem si, že to vyrazil Bičík. Když mi pak řekli, že to Vácha vyrazil rukou, tak u toho chlapce se tomu ani nevidím. On chce být vždycky nějak zajímavý. Potom tam dělal nějaké divadlo. Šli jsme s Martinem Frýdkem na férovku do souboje, já jsem hrál balon, při tom jsem ho trošku kopnul, ale nebyl to ode mě žádný zákeřný záměr. Protože já nejsem zákeřný hráč jako pan Vácha," nebral si servítky na stránkách Deníku Sport spoluhráč Radakoviče, Vepřeka, Housky a spol., jehož celek se Spartou prohrál popáté za seobu a na soutěžní výhru čeká již od 21. listopadu loňského roku.

Jeho chlebodárce je aktuálně patnáctý s pětibodovou ztrátou na místo, které bude znamenat záchranu. Ordoš uvedl, že pokud nezvládnou souboje se Zlínem a Baníkem, tak už to bude nehratelné.