Zlatan bez míče? Co by asi tak mohl dělat...

Zlatan bez míče? Co by asi tak mohl dělat...

Útočník PSG Zlatan Ibrahimovič opět prokázal své nesporné kvality. O víkendu čtyřmi góly pomohl k devítigólovému přídělu do sítě Troyes, čímž si celek z Paříže zajistil mistrovský titul osm kole před koncem soutěže. Zlatan se ale už nechal slyšet, že tato sezona je pro něho nejspíše poslední v Parku Princů. Rád by si totiž vyzkoušel Premier League. Vše ale mohlo být jinak... Co mohl vytáhlý Švéd dělat, kdyby nehrál fotbal?

Právník

Ikona francouzského klubu se narodila muslimského otci, jenž do Švédska přišel z Bosny a katolické matce chorvatského původu. Velkou kariéru začal koncem tisíciletí v Malmö, ale jeho otec měl jiné plány. „Chtěl aby ze mě byl právník,“ prozradil Ibra.
[break]Miliardy a miliardy aneb Nejhodnotnější XI současnosti!

Stand-up komik

Ibrahimovič nemá talent jen na góly, ale i na fórky. Některé jeho hlášky se staly kultovními. Třeba když se ho reportér ptal, co dal manželce k narozeninám, tak útočník odpověděl: „Nic. Má přeci Zlatana.“
[break]

Podnikatel

Švédský reprezentant za sebou má už i podnikatelský debut. V loňském roce uvedl na trh vlastní parfém, který je k dostání pouze ve Švédsku a ve Francii. S vývojem pomáhal Ibrahimovičovi známí parfumér Olivier Pescheux, nemělo by tedy jít o žádný podprůměrný výrobek.
[break]Osm superhvězd, které chce v létě přivést Real

Komentátor/Expert

Ibra za sebou má roky a roky zkušeností z předních evropských velkoklubů. Hrál mimo jiné v Ajaxu, Juventusu, Interu Milán, Barceloně či AC Milán. Je velmi výřečný, takže nabité zkušenosti by mohl poměrně hravě interpretovat televizním divákům.