Scholes by chtěl v United 2 hráče Realu i ztraceného syna

Paul Scholes, který patří k legendám Manchesteru United, by rád viděl v příští sezoně na Old Trafford dvě nynější hvězdy Realu Madrid. Na jména jako Cristiano Ronaldo a Gareth Bale ale pro tuto chvíli zapomeňte...

Scholes by chtěl v United 2 hráče Realu i ztraceného syna
V anglické lize dojde k restartu a vše se zase vrátí do normálu

Někdejší ryšavý záložník s pestrou minulostí za Albion cítí, že by se měli Rudí ďáblové pokusit podepsat nejen Paula Pogbu z Juventusu, ale i tandem ze San Bernabéua Luku Modriče a Raphaela Varaneho.

Scholes byl požádán fanzinem "United We Stand", kteří borci by byli pro dvacetinásobného šampiona Anglie letos v létě reální. A jeho odpověď? "Rád bych Luku Madriče. Jak starý je teď? Může už být trochu starší, ale je to skvělý hráč," chválil bývalou hvězdu Tottenhamu Hotspur Scholes.

"Líbí se mi i Raphael Varane. Snažím se zůstat při zemi a zatím zmiňuji jen hráče Realu Madrid," pokračoval Scholes.

"Pravděpodobně potřebujeme středního záložníka, ale těch opravdu skvělých na trhu není, tak bych rád řekl, že bych chtěl přivést zpět Paula Pogbu," zakončil Angličan.

Sám Francouz by se však na návrat na rudou stranu Manchesteru asi moc netvářil. V prvním týmu totiž tehdy pod Sirem Alexem Fergusonem dostal jen minimum šancí a v Premier League odehrál pouhých 68 minut čistého času.