Rajtoral zpět mezi vyvolenými: Moje vnitřní síla je stále silnější

Zatímco podzim u Františka Rajtorala za vydařený považovat nešel a bývalý hráč Příbrami či Hannoveru ve Štruncových sadech vypadl i ze základní sestavy, v poslední době se mezi jedenáct vyvolených vrátil.

Rajtoral zpět mezi vyvolenými: Moje vnitřní síla je stále silnější
Zlatan bez míče? Co by asi tak mohl dělat...

"Cítím spokojenost. Hraju, navíc vyhráváme. Tedy ideální kombinace," pronesl v rozhovoru pro sport.cz zkušený svěřenec trenéra Karla Krejčího.

Ačkoliv byl během zimní přípravy chválen, jaro i tak začal na lavičce náhradníků. "Neužíral jsem se tím. Jsem už starší, zkušenější, nebral jsem to přehnaně tragicky. Počkal jsem si trpělivě na šanci, která přišla," pokračoval na stránkách sport.cz spoluhráč Hubníka, Limberského, Hořavy a spol.

Ačkoliv na západě Čech roky nastupoval na pravém kraji obrany, nyní má místo v záložní řadě. "Vždycky se říkalo: nemáš fleka, hraješ beka. Já si teď říkám, že nemám fleka, tak hraju v záloze. Teď vážně. Jsem univerzál, stačí mi jen přepnout, nemám s tím problém," doplnil Rajtoral, jehož slova publikoval web sport.cz.

Nyní je z něj čerstvý třicátník. Jak se cítí? "U mě je to tak - jak věk stoupá, moje vnitřní, duševní síla je silnější a silnější. Proto se na každé další narozeniny těším. Dá se říct, že mládnu. Jako Benjamin Button ve známém filmu," zakončil odlehčeným tónem serverem sport.cz citovaný Rajtoral, jehož tým čeká ve středu odpoledne na hanácké půdě odveta v MOL Cupu.