Ligue1 se mi nelíbila, ztratil jsem motivaci, přiznal Lavezzi

[tag]OBSAHUJE VIDEO[/tag] Třicetiletý reprezentant Argentiny Ezequiel Lavezzi přiznal, že měl během svého působení v pařížském Parku princů velké problémy s motivací.

Ligue1 se mi nelíbila, ztratil jsem motivaci, přiznal Lavezzi
zory Pogby? Všechny z Realu! Co to asi znamená?

"Vůbec se mi nelíbila Ligue1," přiznal v interview pro L´Equipe bývalý hráč SSC Neapol, jehož slova vypustil web sme.sk.

"Pravda je taková, že jsem vůbec neměl motivaci. Paříž je oproti ostatním týmům velmi silná. Ve Francii se hrají ročně jen dva velké zápasy, v takové Itálii je jich třeba osm. Neměl jsou v jednotlivých utkáních takovou radost," vysvětlila nová posila čínského celku Hebei China Fortune.

"Jak šel čas, přestal jsem být motivovaný a ztratil jsem své místo v sestavě. Když jste součástí PSG, vždy se musíte posunovat dále, ale to asi nebyl můj případ," neměl problém přiznat dnes již bývalý spoluhráč Ibrahimoviče, Cavaniho, Di Maríi a spol., jehož vyjádření vyšlo na sme.sk.

V čínské Super League už má za sebou kolega Gervinha či Kakuty svůj první start, ve kterém pobyl na trávníku 20 minut čistého času bez gólového vyústění. Myslíte, že bude hrát během roku mnohem více těžších zápasů než pod Eiffelovkou?