Čtyři mladé hvězdy, o něž bude po sezóně obrovský zájem

Konec sezóny se kvapem blíží, a pro fotbalové fajnšmekry je připraveno krom evropského šampionátu také letní přestupové okno, které by mělo být opravdu nabité. Dokonce by měly být utraceny rekordní peníze za mladé hráče. Kdo by se jím mohl stát? Zde jsou čtyři možnosti:

Čtyři mladé hvězdy, o něž bude po sezóně obrovský zájem
Chystá se prodej Edenu čínským vlastníkům Slavie? Bude z něj Národní stadion?

Ousmane Dembele


Osmnáctiletý francouzský mladíček hraje ve Stade de Rennes teprve prvním rokem za profesionální tým a zatím se mu náramně daří. Jakožto talentovaný útočník odehrál už 21 zápasů a vsítil v nich parádních devět branek. Není divu, že se o jeho služby už ozvalo AS Monaco nebo dokonce dle zpravodaje Le Equipe i Barcelona.

[break]

Renato Sanches


Portugalská vycházející hvězda Renato Sanchez bude opravdu žhavým zbožím. A to je prakticky ještě hráčem rezervy Benficy. Do prvního týmu se ale dostává čím dál víc a odehrál už patnáct zápasů a vsítil dvě branky. Jeho styl se líbí van Gaalovi a ten by jej rád do Manchesteru United přivedl.

[break]

Aymeric Laporte


Obránce Bilbaa Laporte letos oslaví dvaadvacáté narozeniny, v Baskicku už ale má jméno. V Athleticu je dokonce po Adurizovi nejvytíženějším hráčem klubu, když má na kontě odehráno 42 zápasů. O střelce pěti branek má zájem více než dva roky Barcelona, nedávno se na jeho služby vyptával Bayern Mnichov.

[break]

Leroy Sane


S velkou pravděpodobností opustí po sezóně svou domovinu Gelsenkirchen Leroy Sané a vydá se do světa. Dvacetiletý mládežnický reprezentant, který se může pochlubit i francouzským pasem, hraje za A tým Schalke třetím rokem a letos je již využíván naplno. Má za sebou 34 duelů, v nichž se do sítě soupeřů trefil šestkrát. A kdo má o něj zájem? Barcelona, Real Madrid a Manchester City.