Kopic se divil: S takovou hrou si Sigma nezaslouží sestoupit

[tag]OBSAHUJE OHLASY[/tag] Jediným střelcem Viktorie Plzeň na hanáckém Andrově stadionu byl záložník Jan Kopic, který upravil konečný výsledek na 1:1, čímž svému západočeskému zaměstnavateli pojistil postup mezi nejlepší čtyři celky MOL Cupu.

Kopic se divil: S takovou hrou si Sigma nezaslouží sestoupit
Boleslav nadělovala v Hradci, Plzeň si postup pohlídala

Bývalý hráč Jablonce s reprezentačními zkušenostmi přiznal, že jim domácí Sigma dělala problémy...

"Trenér nás upozorňoval, že domácí umí držet míč a dobře kombinují. My jsme dělali zbytečné chyby a sami jsme je pouštěli do šancí. Měli jich snad pět, což se prostě nesmí stávat. Nedůslednost v nábězích. Oni si dávali dobré balony za obranu, my jsme se s nimi nevraceli a nechali je běhat samotné na Petra Bolka. určitě se z tohoto zápasu musíme poučit," uvedl na stránkách fcviktoria.cz svěřenec kouče Karla Krejčího.

Olomouc v tabulce Synot ligy až patnáctá a reálně ji hrozí sestup do Fotbalové národní ligy. Kopic tomu po třech konfrontacích za sebou nerozumí. "Nemyslím si, že jsme zápas podcenili. Olomouc opravdu hrála velice dobře a chtěl bych je pochválit. V kabině jsme se divili, že s takovým fotbalem hrají o udržení v lize. Všechny zápasy proti nám hráli velice dobře a s takovou hrou si určitě nezaslouží sestoupit. Asi nezvládají zápasy proti slabším týmům," uzavřel spoluhráč Hořavy, Kozáčika či Vaňka, jehož slova vyšla na webu fcviktoria.cz.