Bičík: Už z velké dálky bylo slyšet, jak na ně jejich trenér řve

Jedním z nejlepších sparťanů na římském Stadio Olimpico byl velezkušený David Bičík, který vychytal všechny střelce Lazia a také on tak byl strůjcem překvapivého a hlavně premérového triumfu letenského celku na Apeninském poloostrově.

Bičík: Už z velké dálky bylo slyšet, jak na ně jejich trenér řve
Sparta veze z Říma postup, Tottenham i United končí

O tom, zda odchytal životní zápas, se bavit nechtěl. "Ještě nejsem tak starý, třeba to bude hned ten další ve čtvrtfinále. Ale ten v Římě je asi opravdu největší. Jsem rád, že jsem u historického úspěchu Sparty! Teď jsme z toho ještě všichni vyklepaní, dojde nám to asi až druhý den. Ten zápas v nás zůstane ještě dlouho. Proto jsem já osobně čekal až do posledního hvizdu, až pak jsem uvěřil, co jsme dokázali," promluvil k novinářům těsně po sladkém vítězství bývalý gólman Slovanu Liberec.

Sparta svým přístupem Lazio, které mělo z prvního zápasu nahráno, zaskočila. "Jak jsme šli o půli do šatny, již od laviček bylo slyšet, jak na ně jejich trenér řve. Pořád jsme museli udržet koncentraci," prozradil kolega Štěcha a Millera, jehož slova zveřejnil server sport.cz.

Pokud jde o čtvrtfinále, Bičíka, který válčí s prstem, hraje pod injekcemi a během reprezentační pauzy již oznámil svému kouči, že ho čekají lázně, to táhne na Anfield Road. "Asi do Anglie! Jedno kam...," uzavřel strážce svatyně, který už pomalu obrací na derby a podle jeho slov má Sparta Slavii za podzim co vracet.