Perspektivní střelci, kolem kterých krouží kouč Tottenhamu

Zatímco je anglický reprezentační ostrostřelec Harry Kane bezpochyby základním pilířem ofenzivy londýnského Tottenhamu, kouč Mauricio Pochettino vnímá fakt, že mezi anglickou a evropskou elitou se udrží jen tehdy, když sežene dalšího efektivního kanonýra, který by se mohl se současnou hvězdou točit. Podívejme se na tři potencionální útočníky, kolem kterých Spurs krouží podle listu London Evening Standard.

Perspektivní střelci, kolem kterých krouží kouč Tottenhamu
Střelci, bez kterých by byly jejich týmy gólově bezmocné

3) Saido Berahino


Čtyřiačtyřicetiletý argentinský kouč názorně poukázal na fakt, že úspěch v Evropské lize pro něj není prioritou. Svůj zrak upírá především k Premier League a snahou předběhnout Leicester City. Již nyní je jisté, že Spurs nejspíše nemine účast v dalším ročníku Ligy mistrů. Očekává se, že londýnský klub opět zaútočí na dvaadvacetiletého střelce West Brom. Saido Berahino byl totiž s White Hart Lane spojován již během letního přestupového okna.

[break]
Pět faktů, díky kterým za sebou Barcelona nechala Real

2) Michy Batshuayi


Zajímavý belgický talent konžského původu působí od roku 2014 ve francouzské Ligue 1, kde hájí barvy Olympique Marseille. Jeho jméno je již delší dobu spojováno se Spurs a očekává se, že kouč Pochettino bude chtít uspět i v Lize mistrů. Velká porce zápasového vytížení bude potřebovat dostatečně široký kádr a v případě Batshuayie by se jednalo o investici s dlouholetým profitem. Čerstvá tvář seniorského reprezentačního výběru Belgie má rozhodně co nabídnout.

[break]
Sedm největších hvězd, které na zádech nosily číslo 7

1) Mousa Dembélé


Teprve devatenáctiletý senegalský talent se již třetí sezónu pokouší o štěstí v kádru Fulhamu. Druholigový anglický klub v něm má velkou palebnou sílu, neboť Dembélé v této sezóně již zaznamenal 12 přesných zásahů. Ve svém věku vykazuje velký potenciál, což upoutalo pozornost hned několika předních evropských velkoklubů, mezi kterými je právě i londýnský Tottenham. Jeho cena podle posledních zpráv by nemusela být příliš vysoká.

Osm superhvězd, které chce v létě přivést Real