Novinky z kabiny Blues, aneb o čem se mluví v Londýně

Londýnská Chelsea by se měla ihned po skončení evropského šampionát ve Francii dočkat příchodu nového trenéra. Současného Guuse Hiddinka by měl nahradit Antonio Conte, kolem něhož se již rojí zvěsti, koho by na Stamford Bridge přivedl a s kým by nemusel pro další sezónu počítat. Podívejme se, o čem se v Londýně právě šušká.

Novinky z kabiny Blues, aneb o čem se mluví v Londýně
Čtyři mladé hvězdy, o něž bude po sezóně obrovský zájem

3) Arturo Vidal


Chilský reprezentační záložník Arturo Vidal je v posledních dnech hojně spojován s přesunem do Chelsea. Současná akvizice Bayernu Mnichov přišla v létě z Juventusu za 26 milionů liber a okamžitě se stala nedílnou součástí bavorského giganta. Italský kouč Antonio Conte je velkým obdivovatelem tohoto středopolaře a samotný hráč to má obdobně. Vidal dokonce před časem prohlásil, že pokud ho bývalý kouč Juventusu povolá, bránit se rozhodně nebude a vyrazí s ním do bitvy.

Zdroj: The Sun

[break]
Zlatan bez míče? Co by asi tak mohl dělat...

2) N´golo Kanté


Rozhodně největším překvapením této sezóny je tažení Leicesteru City za triumfem v Premier League. Porážení slavnějších soupeřů vede podle očekávání k zájmu elitních velkoklubů o zajímavé akvizice Lišek. Jednou z nich je i čtyřiadvacetiletý francouzský záložník, který je v poslední době četně spojován i s konkurenčním Arsenalem. Kanté je v hodnocení mnohdy přirovnáván k bývalé hvězdě Blues, kterou byl Claude Makelelea jeho příchod by byl zcela jistě vzpruhou pro celý kádr.

Zdroj: Express

[break]
TOP 3 největší smolaři evropských soutěží nového milénia

1) Kostas Manolas


Vůbec největší spekulativní novinkou na přestupovém trhu je zájem Chelsea o řeckého středního obránce Kostase Manolase. Synovec řecké reprezentační ikony Steliose by mohl nahradit na Stamford Bridge Johna Terryho, který již před časem oznámil záměr v létě ukončit svou kariéru u Blues. Podle posledních zprávy nabídl anglický gigant současnému majiteli AS Řím 35 milionů liber, na což už vedení italského službu slyší. Původní nabídku 26 milionů liber totiž odmítlo.

Zdroj: Metro

Exodus na Stamford Bridge, anebo kdo bude balit kufry