Doufali jsme, že se španělskému týmu vyhneme, znělo z Letné

[tag]OBSAHUJE OHLASY[/tag] Jak reagovala sparťanská kabina na páteční los, který jim ve čtvrtfinále Evropské ligy přidělil přední celek španělské La Ligy Villarreal, který na své cestě pavoukem vyřadil ve skupině Viktorii Plzeň a dále pak Neapol či Bayer Leverkusen?

Doufali jsme, že se španělskému týmu vyhneme, znělo z Letné
Největší bída italských klubů v pohárech za posledních 15 let

"Nechtěli jsme španělský tým, protože jejich síla je opravdu velká. Už jen to, že vyřadili Neapol a Leverkusen, hovoří za vše. Máme určitou výhodu, že do toho nejdeme jako favorité. Dává nám to určitou volnost, všechno je to ale hlavně o pracovitosti přímo na hřišti. První zápas venku z mého pohledu není tak moc výhoda. Oni doma vždy vyhráli, venku remizovali. Pro nás bude klíčové uhrát u nich výsledek ideální do odvety," uvedl na sparta.cz kouč Zdeněk Ščasný.

"Je to těžký soupeř, což je ale logické, protože v této fázi už stejně nemáte moc na výběr. Budou fotbaloví, tak uvidíme, co proti nám předvedou a jak se s tím popereme. Hrát se dá s každým, jsou to také jen lidé. Můžou být lepší fotbalisté, ale rozhodně nás neodepisuji předem," nechal se slyšet univerzál a střelec branky z prvního duelu proti Laziu Martin Frýdek, jehož slova zveřejnily stránky sparta.cz.

"Doufali jsme, že se vyhneme španělskému mužstvu. Na druhou stranu bude zajímavé se potkat s týmem, který hrál v této sezóně s Plzní. Mohla by to být zajímavá konfrontace. Vybírat jsme si moc nemohli, kvalita je tam obrovská. S losem jsme spokojení, nevadil by mi ani Šachtar, což by asi nebylo atraktivní pro fanoušky, ale kvalitu mají obrovskou. To by byla jízda. Jsem rád, že začínáme venku, beru to jako výhodu. Nezalekli jsme se nikoho v této sezóně, ani Schalke, které je pro mě hodně kvalitní tým, který řadím mezi špičku. Musíme to zvládnout opět týmovým výkonem, kterým eliminujeme individuální schopnosti soupeře," pokračoval na klubovém webu středopolař Bořek Dočkal, jenž pro změnu otevíral skóre v římské odvetě.