Kdo si myslí, že Zlatan dá Gunners košem a zamíří do Serie A?

Bývalý italský útočník Ariedo Braida vykonává v současné době úlohu sportovního ředitele Barcelony a bedlivě sleduje přestupové trhy. Samozřejmě mu neunikli ani informace o možném konci Zlatana Ibrahimoviče v PSG, ale domnívá se, že do Arsenalu v létě nepřestoupí a vyslyší spíše volání AC Milán.

Kdo si myslí, že Zlatan dá Gunners košem a zamíří do Serie A?
Perspektivní střelci, kolem kterých krouží kouč Tottenhamu

Švédský reprezentační kanonýr s balkánskými kořeny tuší, že jeho kariéra již pomalu směřuje ke konci a v minulých dnech se nechal slyšet, že by ho lákalo angažmá i za velkou louží. Do severoamerické MLS v poslední době směřuje nemalý počet evropských veteránů a celá soutěž se stává mnohem více atraktivní.

Ibrahimovič vede PSG k dalšímu ligovému úspěchu v Ligue 1, přesto je zatím nejasné, zda mu bude v létě končící smlouva prodloužena. Stále častěji se spekuluje o tom, že by měl Paříž opustit a klub angažovat mladého perspektivního útočníka. Sílí také zájem z Ostrovů, kde by ho rádi ukořistily například Manchester United nebo Arsenal.

„Zlatan miluje Milán. Myslím si, že pokud setrvá v Evropě, rozhodne se vrátit na San Siro,“ prohlásil Braida v rozhovoru pro Premium Sport. Arsenal by tak přišel o další možnost sehnat kvalitního střelce, který Gunners stále chybí. Ibrahimovičovi to stále parádně pálí, neboť zaznamenal v této sezóně již 27 ligových branek.

Trio tváří, které daly přednost Rudým ďáblům před Reds