První úlovek Guardioly? Za 60 milionů liber

První úlovek Pepa Guardioly v Manchesteru City? Tak toto téma je hodně žhavé. Bohatí šejkové úspěšnému španělskému kouči dají k dispozici pořádně tučný balík peněz, takže se můžeme těšit na zajímavá jména. Některá se přesto skloňují častěji, než jiná. Jedním z nich je i polský útočník Robert Lewandowski, jenž pod Guardiolou v Bayernu zažívá zlaté časy.

První úlovek Guardioly? Za 60 milionů liber
Podle všeho by mohla spolupráce těchto dvou pokračovat i po odchodu Guardioly na Etihad Stadium, kde už má připravenou pořádně vysokou smlouvu. Polský reprezentant dal letos již 42 branek ve 43 zápasech a děsí soupeře.

Na hrotu Citizens v současné době operuje Sergio Agüero, ale nemá k sobě podobně kvalitního útočníka. Další borci pak už zaostávají včetně bývalého sparťana Bonyho Wilfrieda.

Podle Sunday Express již vedení City připravuje nabídku pro Bayern ve výši 60 milionů liber, která má bavorský klub zlomit k prodeji své hvězdy. Guardiola si totiž myslí, že k Agüerovi by byl právě Lewandowski ideálním partnerem.

Sedmadvacetiletý rodák z Varšavy přišel do Allianz Arény před začátkem loňské sezony z Borussie Dortmund a po slabším rozjezdu, kdy dal 17 gólů ve 31 bundesligových zápasech nabral jeho gólostroj závratných parametrů.

Darida? Trenér Herthy slyšel i o zájmu Bayernu...