Bude mít Pogba na Juve stejný efekt jako Zidane aneb 3 možné posily

O odchodu Paula Pogby z turínského Juventusu se už nějaký ten pátek spekuluje a zdá se, že v létě k jednomu z největších transferů poslední doby skutečně dojde. Paradoxně na tom může Juventus vydělat, protože za získané finance si může pořídit řadu kvalitních hráčů stejně jako v případě Zinedina Zidana, když peníze jeho prodej vedení využilo k nákupu budoucí osy týmu. Kdo by mohl nyní přijít místo Pogby?

Bude mít Pogba na Juve stejný efekt jako Zidane aneb 3 možné posily
Rána kladivem pro Arsenal? Gunners řeší klíčového hráče

Edinson Cavani

Stará dáma má sice v útoku velkou kvalitu, když na hrotu operuje extrémně talentovaný Argentinec Paulo Dybala a zdatně mu sekundují i Mario Mandžukič s Alvaro Moratou, přesto by se nová akvizice hodila. Hodně se mluví o Edinsonu Cavanim, který uvažuje o odchodu z PSG.
[break]Pět jmen, které chce přivést Guardiola do Citiziens

Axel Witsel

Sedmadvacetiletý belgický reprezentant je v ruské lize trochu v ústraní a asi už mu to začíná vadit i přes hodně solidní výplatní pásku vadit. Za petrohradský Zenit odehrál od roku 2012 97 zápasů, ve kterých dal 13 branek.
[break]Tři horké novinky z Mourinhova tábora

Isco

Ofenzivní záložník Realu Madrid to nemá v obrovské konkurenci lehké. Po odchodu Rafaela Beníteze sice dostává na hřišti mnohem více prostoru, přesto může mít důvody k nespokojenosti. Hodně bude záležet také na tom, jak se vyvine situace ohledně případného zastavení přestupů pro bílý balet. V takovém případě by Isco nemohl odejít několik měsíců.