Supertalent chce zůstat v Bayernu! Juventus má smůlu

Odejít z Bayernu Mnichov? Tak to se francouzskému talentu Kingsley Comanovi ani za mák nechce. Devatenáctiletý borec, jenž je v Allianz Aréně na hostování z Juventusu Turín, by v bavorské metropoli zůstal i nadále.

Supertalent chce zůstat v Bayernu! Juventus má smůlu
Coman dostává v Mnichově pod Pepem Guardiolou poměrně dost příležitostí a náležitě si toho užívá. Není se proto co divit, že by rád v kádru úřadujícího německého mistra zůstal mnohem déle, než je původně domluveno.

Nadějný hráč přišel do Bayernu na začátku této sezony z Juventusu za sedm milionů eur na dvouleté hostování a rychle se stal součástí prvního kádru, ve kterém si vydobyl velmi solidní postavení.

V rámci hostování je také doložka o trvalém přestupu, což by Bayern vyšlo na 21 milionů eur, což by se při současných Comanových výkonech jevila jako vynikající investice.

„Hráči s úspěšnou kariérou většinou moc často nepřestupují. Já jsem v tuto chvíli v jednom ze tří nejlepších klubů světa, takže bych se vůbec nebránil myšlence zůstat v Mnichově do konce své kariéry,“ nechal se pro Telefoot slyšet Coman.

Pět jmen, které chce přivést Guardiola do Citiziens