Hamšík? Odmítnout Starou dámu nebylo lehké...

Prezident SSC Neapol Aurelio De Laurentiis přiznal, že mu dělalo problémy, když odmítal lukrativní nabídku Juventusu Turín na Marka Hamšíka.

Hamšík? Odmítnout Starou dámu nebylo lehké...
Pět jmen, které chce přivést Guardiola do Citiziens

Stará dáma stále o reprezentanta Slovenska před startem právě probíhající sezony a na jih Itálie poslala nejednu nabídku, což později potvrdil i výkonný ředitel celku z Juventus Stadium Giuseppe Marotta.

"Juventus nám nabídl za Hamšíka 30 milionů eur, ale odmítl jsem, protože jsem chtěl realizovat sen, který je stále možné proměnit na realitu," pronesl filmový magnát De Laurentiis, jehož slova publikoval server sme.sk.

"Juventus předložil nabídku v srpnu, nebylo lehké ji odmítnout. Finance jsou pro chod každého klubu velmi důležité. Neapol má roční obrat 120 milionů eur. Těžko se můžeme rovnat s kluby jako je Juventus, jehož příjmy dosahují výše 280 milionů. V takových podmínkách je těžké přesvědčit hráče, aby zůstali. V případě Hamšíka, ale i Higuaína, se nám to ale podařilo," pokračoval na stránkách sme.sk první muž neapolského fotbalu.

Trikot Neapole, která stále bojuje o první ligový titul od roku 1990, obléká Hamšík od roku 2007. Do této chvíle oblékl dres SSC v bezmála 400 soutěžních zápasech.