Na Real bych si určitě troufl a rád bych tam šel, tvrdí Darida

Respektovaný středopolař Herthy Berlín Vladimír Darida, který si dosud připsal v bundeslize 80 startů a 13 branek, byl na reprezentačním srazu opět dotázán na možný zájem Realu Madrid. A jeho reakce?

Na Real bych si určitě troufl a rád bych tam šel, tvrdí Darida
Vrba doplnil nominaci o tři zástupce z Letné včetně Marečka

Explzeňský záložník se však údajným zájmem ze Španělska vůbec nezaobírá. "Hlavní téma je teď pro mě reprezentace a dva nejbližší přáteláky. Všichni bojujeme o místo v nominaci na mistrovství Evropy. Všichni se chtějí ukázat v tom nejlepším světle. S agentem jsme se o tom bavili, ale spíš v legraci. Je to tak, že sledují víc hráčů, kteří se jim líbí, a pak si třeba někoho vyberou. Zatím jsem nepřemýšlel o tom, jestli by mi to ve Španělsku sedělo, teď se mi líbí především v Německu, tam mi to herně vyhovuje," osvětlil na stránkách aktualne.cz pětadvacetiletý hráč s minulostí ve Freiburgu.

Když Bild spojil Daridu s Bílým baletem, kouč si o den později v tisku přisadil, že je jeho svěřenec zajímavý také pro Bayern Mnichov...

"Ten den, kdy to problesklo v novinách, tak se mi nezastavil telefon. Já jsem ale nohama na zemi, žiju fotbalem v Berlíně, kde nás čeká poslední sedm zápasů v lize. Hlavu si s tím nelámu. Pro mě je to motivace do dalších dní. Ale nepřemýšlím nad tím," pokračoval na stránkách aktualne.cz fotbalista aktuálně třetího týmu nejvyšší německé soutěže.

Statistiky nejvytíženější bundesligový běžec by se podobné obří výzvy v podobě San Bernabéua ovšem do budoucna nebál. "Zahraniční klub, kterému opravdu fandím, je Manchester United, ale jiného svého favorita nemám. Nicméně kdyby přišla nabídka od Realu, určitě bych si troufl a rád bych tam šel," uzavřel Darida, jehož vyjádření vyšlo na aktualne.cz.