TOP 4 velké mládežnické naděje současných United

Manchester United nezažívá nejpovedenější sezónu a v létě nejspíš dojde k několika odchodům. Uvolněné místo v sestavě by mohlo zaujmout dravé mládí. Rudí ďáblové disponují hned několika mládežnickými reprezentanty, kteří si hlasitě říkají o prosazení se ve velkém fotbale.

TOP 4 velké mládežnické naděje současných United
Co umí vytočit zázračné dítě Manchesteru United?

Někteří už první minuty v Premier Legue nasbírali, jiní na svou šanci teprve čekají. Která jména je dobré si zapamatovat? Přinášíme 4 největší talenty United, o kterých nejspíš v následujících sezónách ještě mnoho uslyšíme.

Marcus Rashford


Teprve osmnáctiletý mladík se začíná výrazně prosazovat do sestavy United. V pouhých čtyřech startech už dokázal vstřelit tři branky. Naposledy v lize o víkendu rozhodl derby proti City, když se postaral o jedinou branku v zápase. Góly však už začal střílet i na mezinárodní scéně, když dvěma trefami sestřelil v odvetě dánský Midjtjylland. Na svůj věk dokáže Rashford zachovat v koncovce chladnou hlavu a v nevydařené sezóně United je zřejmě nejsvětlejším bodem.

[break]

Ashley Fletcher


V nabitém kádru United pro něj nebylo místo, a tak dvacetiletý útočník zatím střílí góly ve třetí nejvyšší anglické soutěži. Na hostování v Barnsley se zatím prosadil třikrát. Jeho gól však pokaždé znamenal tři body. Mládežnický reprezentant zatím sbírá své první zkušenosti mezi dospělými, ale po sezóně už bychom jej mohli vidět na Old Trafford. Současný tým ďáblů jednoznačně potřebuje novou krev.

Fellaini: Nejsem žádný rváč

[break]

Cameron Borthwick-Jackson


Do pěti zápasů za první tým United zasáhl také obránce Cameron Borthwick-Jackson. Byl součástí vítězného výběru do 17 let na evropském šampionátu a nyní nastupuje za reprezentační devatenáctku. Může hrát na kterémkoliv postu v obraně, nejvíce mu však vyhovuje místo na stoperu nebo levá strana. Svůj debut si odbyl v zápase proti Boltonu coby střídající hráč, kde ukázal, že kromě bránění je také silný na míči.

Manchester United vytvořil návštěvnický rekord Evropské ligy

[break]

Ro-Shaun Williams


Další nadějí do obrany Manchesteru United je Ro-Shaun Williams. Za první tým ještě do soutěžního zápasu nenastoupil, ale objevil se už na lavičce náhradníků v FA Cupu. Vzhledem k tomu, že mu ještě nebylo ani 16 let, dává jeho nominace naději, že ho brzy uvidíme mezi dospělými i na trávníků. Williamse provází pověst nejrychlejšího sprintera v mládežnické akademii, kde už ve své kategorii nosil i kapitánskou pásku.

Giggs: United sráží zranění