Dochytal v Itálii? Jednička Interu zajímá obry z Manchesteru

Jednička Interu Samir Handanovič prožívá excelentní sezónu a Milánští ho v létě nejspíš neudrží. Zajímají se o něj totiž oba rivalové z Manchesteru. Zatímco do City by si jej rád přivedl nový trenér Pep Guardiola, United hledají náhradu za Davida de Geu, kterého loví Real Madrid.

Dochytal v Itálii? Jednička Interu zajímá obry z Manchesteru
Nad šéfem Interu se vznáší vyhazov. Jak ho může odvrátit?

Handanović kroutí v Interu svou čtvrtou sezónu a patří mezi nejlepší brankáře Serie A. Tam však zřejmě nyní dochytává svoji poslední sezóny, než zamíří na ostrovy. City mají už nyní nákupní horečku a tiskem jen sviští jména jejich případných posil. Slovinský reprezentační brankář je mezi nimi.

V případě jeho příchodu na Etihad Stadium by nejspíš ostrouhala současná jednička mezi třemi tyčemi Joe Hart. Ten zřejmě v plánech Guardioly nefiguruje příliš vysoko a pokud se nechce smířit s pozicí dvojky, také si bude hledat nové angažmá.

To United nejspíš budou čekat, jak se vyvine situace ohledně jejich současné jedničky. O Davida de Geu má zájem Real a Manchester, spíš než aby o svoji jedničku bojoval, už vyhlíží možnou náhradu. Není tajemstvím, že Handanovič je pro ně mužem číslo 1.

V lize letos odchytal 29 zápasů, v nichž inkasoval 27 branek a drží si tak průměr pod jednu branku na zápas. Hned ve 13 případech za svá záda nepustil jediný gól. Zachytal si též v kvalifikaci na letní mistrovství Evropy ve Francii, kam se však po baráži s Ukrajinou Slovinci nepodívají.