Tři fakta, která nejsou o Ronaldinhovi příliš v podvědomí

[tag]OBSAHUJE VIDEO[/tag] Brazilská fotbalová škola každým rokem vyprodukuje opravdu velmi zvučná světová jména, ale na takové fotbalisty, jako byl Ronaldinho, si přeci jen musí chvíli počkat. Technický par excellence je známou osobou, ale tyto tři fakta pravděpodobně o něm nevíte.

Tři fakta, která nejsou o Ronaldinhovi příliš v podvědomí
Co umí vytočit zázračné dítě Manchesteru United?

Natočil první video na Youtube, které mělo přes milion shlédnutí


Internetové sociální sítě hýbou světem a průkopníkem v tomto směru je jednoznačně Youtube, který svou činnost započal roku 2005. Tehdy nikdo netušil, že ze zveřejňování videí se po celém světě stanou milionáři a spokojení lidé, kteří tyto videa sledují.

Každopádně jsme si jisti, že o prvním videu, které shlídlo přes milion uživatelů, jste nevěděli. Postaral se o něj právě Ronaldinho, když natočil, jak mu to jde na tréninku:


[break]
Ronaldinho odmítl přestoupit do Leicesteru City

Leicester City se letos stará o největší překvapení sezóny a jakožto lídr Premier League může reálně pomýšlet na zisk titulu. Přitom loni málem Lišky sestoupily.

V klubu působí mnoho hvězd, jako Mahrez, Vardy, Schmeichel či Huth. Mohlo jich být ale více, protože se o Lišky zajímaly o Ronaldinha a to v této sezóně! Legendární Kanárek ale lukrativní nabídku nepřijal.

[break]
Přišel o lukrativní nabídku Coca-Cola, protože během tiskové konference pil PEPSI

Opravdu kuriózní situace, jak přijít o miliony, by vám mohl povyprávět Ronaldinho. O velkou hvězdu je v reklamních kampaních velký zájem a kolikrát dojde k zajímavému střetnutí, kdy si hráč musí vybrat, kterou značku reprezentovat.

Povětšinou se tak stává ohledně sportovních oděvů a obuví, ovšem poslední dobou stačí pouhá prezentace tváře. Ronaldinha chtěli v reklamě na Coca-Colu, ale legendární značku limonády nakonec nezastupoval, protože během tiskové konference pil konkurenta PEPSI. A od té doby se stal reklamní tváří právě tohoto konkurenta.

Giggs: United sráží zranění