Zřídí United funkci sportovního ředitele? Mou někoho láká...

Jestliže se letos v létě stane José Mourinho opravdu manažerem Manchesteru United, ve strukturách Rudých ďáblů by to nemusela být jediná zásadní změna.

Zřídí United funkci sportovního ředitele? Mou někoho láká...
TOP 4 velké mládežnické naděje současných Rudých ďáblů

Samozvaný "Special One", který má za sebou pestrou minulost v Portu, Interu, Chelsea či Realu Madrid, totiž má mít zájem nalákat na ostrovy i současného sportovního ředitele Atlétika Madrid Andreu Bertu.

List The Daily Telegraph píše, že Portugalce ohromila Bertova role při vzestupu madridského celku, za jehož renesanci může společně s argentinským koučem Diego Simeonem. "Mou" už se tak s ním spojil prostřednictvím svého agenta Jorge Mendese a bude pro něj mít nabídku, jež zřejmě půjde jen těžko odmítnout...

V Manchesteru United momentálně funkce ředitele fotbalu (nebo sportovního ředitele, jak chcete) obsazena nebyla a tyto záležitosti spadaly i do kompetence manažera. Dvacetinásobný šampion by však tomu po jmenování Mourinha mohl být otevřen.

Andrea Berta už byl v roce 2014 předmětem spekulací ohledně AC Milán, kde se o něm mluvilo jakožto o nástupci Adriana Gallianiho.