Jaký borci by mohli vymazat přestupový rekord Carrolla?

Obrozený West Ham United by mohl v letošním letním přestupovém okně vynaložit na nového hvězdného útočníka až 40 milionů liber.

Jaký borci by mohli vymazat přestupový rekord Carrolla?
Tři fakta, která nejsou o Ronaldinhovi příliš v podvědomí

Na Sky Sports zaznělo, že jsou Kladiváři ochotni zaplatit více než dvojnásobek jejich klubového rekordu, kterým byla přestupová částka 15 milionů liber za anglického reprezentanta Andyho Carrolla.

To vše kvůli tomu, aby jim špičkový snajpr pomohl do nových výšin a londýnský celek hrál důležitou roli v Premier League také po svém přesunu na Olympijský stadion, ke kterému dojde před příští sezonou.

V užším výběru klubu z východního Londýna figuruje ofenzivní ikona Olympique Marseille Michy Batshuayi, objev loňského ročníku z Lyonu Alexandre Lacazette a také Christian Benteke, jehož prodeji by se liverpoolští Reds nemuseli bránit.

Naděje na hvězdný podpis ale může souviset i s tím, zda se souboru uznávaného chorvatského manažera Slavena Biliče podaří zajistit místenku v Lize mistrů. West Ham je v současné době pátý s bodovou ztrátou na čtvrté Citizens. A právě to je příčka, ze které se půjde do kvalifikace o LM...