Škrtel to v Liverpoolu schytal. Hájit ho musel i kouč Slovenska

Rodák z Handlové Martin Škrtel byl při svém návratu do Premier League po několika měsících absence na ostrovech těžce kritizován. Zastat se ho musel dokonce i kouč slovenské reprezentace Ján Kozák.

Škrtel to v Liverpoolu schytal. Hájit ho musel i kouč Slovenska
Brazilský reprezentant doporučuje svým kolegům odchod do Číny

Bývalý bek Zenitu Petrohrad šel do akce po třech měsících od vážného zranění stehenního svalu proti Southamptonu za stavu 2:0. Reds ale na St. Mary´s Stadium nakonec prohráli 3:2 a mnozí fanoušky vinili z neúspěchu právě ostříleného stopera z kádru Jürgena Kloppa.

Defenzivnímu kolegovi Coutinha, Bentekeho či Firmina, jenž je na Anfield Road služebně nejstarším hráčem, příznivci vyčítali hlavně fakt, že s ním v sestavě inkasoval tým z města Beatles za jeden poločas stejný počet gólů jako v předchozích osmi zápasech...

"Když jsem viděl, že jde hrát, měl jsem z toho velkou radost. Vím, co prožíval a jak vážné zranění měl. Je to zkušený fotbalista, který hraje devět let pravidelně v tak velkém klubu. Nebylo to o něm, ale o celém Liverpoolu. Jako tým nestíhali, působili unavenějším dojmem," hájil svého reprezentačního svěřence Kozák, jehož slova zveřejnil web sme.sk.

Střední obránce, který se před návratem o Premier League rozehrával za liverpoolskou rezervu a dokonce byl vyloučen, je pro něj klíčový muž jeho sestavy a šéf defenzivní řady i kabiny.

Hološko upřednostnil klub před nároďákem, u Kozáka skončil