Francie? Vypadá to skutečně pozitivně, navnadil Rosický

Když Arséne Wenger z Arsenalu před nějakou dobu avizoval, že to se skleněným mužem českého fotbalu Tomášem Rosickým vypadá mnohem nadějněji a že by mohl stihnout opětovný návrat na trávník ještě do konce právě probíhajícího ročníku, měl pravdu.

Francie? Vypadá to skutečně pozitivně, navnadil Rosický
Věčnou Slavii ČT pustí proti Skotsku! Kdo v Edenu řídí přestupy?

"Vypadá to opravdu pozitivně. Možná budu v pořádku opravdu dřív, než se původně předpokládalo. Skutečně nedokážu odhadnout, kdy se vrátím na hřiště, natož kdy zase začnu hrát. Ani procentuálně nejsem schopen vyjádřit, jak dlouho ještě bude návrat probíhat, natož abych snad vyřkl datum," uvedl webem idnes.cz citovaný záložník s minulostí ve Spartě a Borussii Dortmund.

To, zda s reprezentací odjede na závěrečné soustředění do Seefeldu a zahraje si přípravu proti Maltě, zatím nechal "Rosa" otevřené. "Uvidíme," pokračoval spoluhráč Čecha, Mertesackera či Welbecka.

A jak se na celou věc dívá Pavel Vrba? "Jsme domluveni, že mně Tomáš zavolá pokaždé, když bude měnit náplň tréninku. Poprvé hlásil, že jezdí na kole, další týden přidával, že vyklusává, teď referoval, že už přidal do přípravy i míč. U něho je mnohem složitější říci, zda se vrátí za čtrnáct dnů či za měsíc. Na určitých věcech jsme dohodnutí, ale ty zůstávají mezi námi. Teď je důležité, aby se uzdravil, vyzkoušel si zátěž v utkání, sám odhadl, jak ji snáší a jak se cítí, a já měl možnost ho nominovat na evropský šampionát," osvětlil explzeňský stratég, jehož slova publikoaly stránky idnes.cz.

Ibrahimovič bude odpočívat a nabírat sílu na Čechy