Rosický do Edenu? Nedokážu si to představit, uvedl Šimáně

Ačkoliv je pětatřicetiletý záložník Tomáš Rosický, jemuž končí smlouva na Emirates Stadium již za několik týdnů, odchovancem Sparty, v rámci zákulisního dění ku příležitosti ankety Fotbalista roku se v kuloárech rozvířila informace, že situaci okolo bývalé hvězdy Borussie Dortmund sonduje také druhé slavné pražské "S". To sešívané...

Rosický do Edenu? Nedokážu si to představit, uvedl Šimáně
Skalák: Říkali mi, že jsem až moc hodný. Musím být větší grázl

"Před pár dny jsem to slyšel poprvé po jedné láhvi vína. Netuším, jestli to je pravda, ale nepřekvapilo by mě to, protože Slavia je teď rozdováděná," citoval web iSport.cz nejmenovaného funkcionáře, jenž má blízko Spartě.

A co reakce vršovického vedení z Edenu? "Slyšel jsem o tom někdy před týdnem, ale bral jsem to jako vtip. O ničem nevím, je to holý nesmysl. Nedokážu si to představit, divil bych se, kdyby o tom Tomáš Rosický uvažoval. To je stejné, jako kdyby měl jít do Slavie Řepka, čímž je nesrovnávám jako fotbalisty," osvětlil na serveru isport.blesk.cz prezident aktuálně pátého týmu Synot ligy Jiří Šimáně.

Skleněný muž "Rosa" má v Generali aréně dveře dlouhodobě otevřené, což už v minulosti nejednou deklaroval také Daniel Křetínský. Generální ředitel letenského celku Adam Kotalík uvedl, že je čtvrtfinalista Evropské ligy v pravidelném kontraktu s manažerem svěřence Arséne Wengera.