Za Chorvaty pálili hráči Interu, Polsko spasil Blaszczykowski

[tag]OBSAHUJE VIDEO[/tag] Soupeř české reprezentace na letním mistrovství Evropy Chorvatsko, v jehož základu n echyběli hráči jako Mandžukič či Modrič, si v domácím přátelském utkání poradil s Izraelem.

Za Chorvaty pálili hráči Interu, Polsko spasil Blaszczykowski
Nečekané pokuty aneb čtyři tresty, kterým možná neuvěříte

Jako první otevřel skóre středopolař Interu Milán Ivan Perišič a po půl hodině rozvlnil síť podruhé jeho kolega z kádru Nerazzurri Marcelo Brozovič.

Za pražené nastoupil po téměř dvou letech pětatřicetiletý veterán Jossi Benajun, jehož znáte z působení v Chelsea či Liverpoolu. Středopolař svým mezinárodním startem číslo 98 opět vylepšil izraelský rekord v počtu vystoupení..

V Poznani se radoval z těsné výhry i náš severní soused. Polsko si pozvalo do Poznaně Srbsko a jediným gólem rozhodl o jeho vítězství třicetiletý Jakub Blaszczykowski, jenž po mnoha letech v Borussii Dortmund aktuálně obléká trikot italské Fiorentiny.

Přípravná utkání:


Osijek: Chorvatsko - Izrael 2:0 (2:0)
Branky: 4. Perišič, 34. Brozovič.

Sestava Chorvatska: Subašič (46. L. Kalinič) - Čorluka (46. Schildenfeld), Lovren, Vida, Srna (44. Vrsaljko) - Brozovič, Modrič (68. Antolič), Perišič, Badelj (51. Halilovič) - N. Kalinič (57. Kovačič), Mandžukič. Trenér: Čačič.

Koper: Slovinsko - Makedonie 1:0 (0:0)
Branka: 58. Bezjak.

Giurgiu: Rumunsko - Litva 1:0 (0:0)
Branka: 65. Stanciu.

Poznaň: Polsko - Srbsko 1:0 (1:0)
Branka: 28. Blaszczykowski.

[CODE][/CODE]

[CODE][/CODE]