Tři jména, o které má zájem Real

Realu Madrid hrozí zákaz přestupů a mohl by tedy čelit stejné situaci jako v nedávné době Barcelona. Kataláncům to ale paradoxně pomohlo. Vedení bílého baletu tedy na léto plánuje řadu posil, které by na San Bernabéu měli zamířit. Jaké jsou nejčerstvější zprávy z Madridu?

Tři jména, o které má zájem Real
Hvězdy, které jsou pro až příliš dobré pro jejich současné týmy

Zájem o Kanteho

Záložník Leicesteru City N´Golo Kante se nechal slyšet, že o přestupu v současné době vůbec nepřemýšlí. „Soustředím se pouze na Leicester a na to, abychom úspěšně dokončili sezonu. Zároveň jsem neslyšel žádné zprávy o tom, že by se o mě někdo zajímal,“ nechal se slyšet Kante, jehož si měl údajně vyhlédnout kouč Realu Zinedine Zidane.
[break]

O Aubameyanga bude rvačka

Šestadvacetiletý rychlík Pierre-Emerick Aubameyang podává v Borussii Dortmund výborné výkony a dává jeden gól za druhým. To pochopitelně nemohlo uniknout skautům předních evropských celků, kteří se hlásí o jeho služby. Hlavním favoritem zůstává Real Madrid, nově se však do boje o Aubameyangův podpis přihlásil Manchcester United.
[break]Ideální XI Premier League podle Gigi Buffona

Courtois místo De Gey?

O vyjednávání Realu s Davidem de Geou, potažmo s Manchesterem United se toho napsalo už hodně. Ve Španělsku se zároveň připravují na variantu, že příchod zkušeného gólmana nedopadne. V tom případě by Los Blancos zaměřili pozornost na Thibauta Courtoise z Chelsea. Blues už dokonce vyslali do Madridu vzkaz, týkající se ceny belgického gólmana. Ta činí 73 milionů liber.