Nejčerstvější zvěsti z Manchesteru United

Vítězství v městském derby nad Manchesterem City sice fanoušky United potěšilo, celkový obraz sezony už ale tak příjemný není. Něco se povedlo, něco méně. Jak to v kabině rudých ďáblů vypadá nyní a jaké jsou novinky?

Nejčerstvější zvěsti z Manchesteru United

Blind se ve středu zálohy zabydlel

Do Manchesteru přicházel Daley Blind jako obránce, v poslední době ale nastupuje ve středu zálohy a vůbec mu to neví. „Ta pozice mi sedí. Manažer chce, abych hrál více dozadu, takže dobrý. Stejně dobře ale můžu stále hrát i na postu obránce,“ nechal se slyšet Blind.
[break]Pět jmen, které chce přivést Guardiola do Citiziens

Rashford má obrovský potenciál

Španělský ofenzivní záložník Juan Mata je nadšen výkony, které předvádí mladíček Marcus Rashford. Talentovaný útočník naposledy jediným gólem rozhodl manchesterské derby a opět prokázal, že má čich na gól. „Všichni mu věříme. Na druhou stranu nesmíme zapomínat, že je stále hodně mladý a teprve nedávno se dostal do áčka,“ prozradil Mata.
[break]Pětice kandidátů, kteří mohou převzít otěže po Wengerovi

Cavani United nevyloučil

O letních posilách se na Old Trafford už čile spekuluje. Jedním z kandidátů na post hrotového útočníka je uruguayský reprezentant Edinson Cavani. „Jestli chci hrát v Premier League? Nebyl bych normální, kdybych nechtěl. Je zcela normální, že o tom hráči přemýšlí, protože je to nejlepší liga na světě,“ řekl útočník PSG.
[break]

James na Old Trafford?

Agent kolumbijského reprezentanta Jamese Rodrígueze Jorge Mendes vypustil do světa myšlenku, že jeho klient si pohrává s myšlenkou opustit Real Madrid. Toho se okamžitě chytili v Manchesteru, kam by zástupci United ofenzivního záložníka rádi přivedli.
[break]

Půjde i Kroos?

A i další posila by mohla být ze San Bernabéu. Podle RMC United připravují 50 milionů eur na přestup německého reprezentanta Toniho Kroose. Šestadvacetiletý středopolař není v takové pozici jako dřív a ani jeho výkony už nejsou takové, jako po jeho příchodu z Bayernu Mnichov. Bude to znamenat jeho konce v Madridu?