Horké indicie na trase Serie A - Old Trafford

Závěr března nahrává stále více do karet přestupním spekulacím, kterými jsme zavaleni každou další hodinu. Kluby již spřádají plány, jak by v létě po konci sezóny posílily své kádry a stali se ještě těžšími soupeři pro ostatní. Podívejme se na horké indicie, které jsou nám servírovány ze Serie A o možných odchodech do anglické Premier League.

Horké indicie na trase Serie A - Old Trafford
Tři jména, o které má zájem Real

3) Hvězda Lazia: United mě chce


Dvaadvacetiletý ofenzivní záložník italského Lazia již netutlá každou informací a přiznal, že komunikuje s Manchesterem United, který o něj má eminentní zájem. Felipe Anderson by se podle zpráv Daily Mail mohl v létě přesunout na Old Trafford za 40 milionů liber. „Každé přestupové okno se mluví o zájmu o mou osobu. Poslední dva roky je to furt stejné. Vedení Manchesteru United o mě má skutečně zájem, ale jak to nakonec dopadne, to vám v tuto chvíli neumím říct,“ prohlásil brazilský reprezentant.

[break]
Nejčerstvější zvěsti z Manchesteru United

2) Opustí belgický universál římskou baštu?


Nejen Manchester Untied, ale i londýnská Chelsea je podle listu Express připravena vést boj o belgického reprezentačního záložníka Radju Nainggolana. Podle slov trenéra Luciana Spallettiho je jeho akvizice klíčovým hráčem v poli, proto se bude o jeho odchodu rokovat jen tehdy, pokud zájemce překročí nabídku o sílu 35 milionů liber. Není také žádným tajemstvím, že po Nainggolanovi pokukuje i Juventus.

[break]
Trio hráčů, kteří si nezískali důvěru manažera Kloppa

1) Higuaín Rudé ďábly nezajímá. Kdo ale jo?


Manchester United doslova prahne po francouzském obránci se senegalskými kořeny. Přestože by na penězích za akvizici Neapole nešetřili, agent Kalidoua Koulibaly je zatím proti a mnohem jasněji prý vidí prodloužení smlouvy pod Vesuvem. Dalším zájemcem, který by rád středního beka ukořistil, je Everton. „Jsem v kontaktu se sportovním ředitelem Neapole a jednáme spolu o prodloužení smlouvy. Může to trvat třeba až dva týdny, ale já věřím, že Koulibaly v Serii A zůstane,“ prohlásil hráčův agent.

Pětice, která už za pár měsíců nebude součástí Arsenalu