Jak si vedli v přípravě Francie, Portugalsko či Slovensko?

[tag]OBSAHUJE VIDEO[/tag] Dalšími přátelskými zápasy dnes pokračovala příprava na evropský šampionát ve Francii. Právě galští kohouti se představili na půdě největšího zklamání kvalifikačních bojů Oranjes. Slováci doma hostili Lotyše a Portugalsko si to rozdalo doma s Bulharskem. Jak dopadli dnešní výsledky?

Jak si vedli v přípravě Francie, Portugalsko či Slovensko?
Video: Češi na Skoty nestačili a po nevýrazném výkonu na Letné padli

Páteční přípravné duely:


Lucembursko - Bosna a Hercegovina 0:3


Na hřišti trpaslíka čekali hráči Bosny a Hercegoviny na první gól až do 73 minuty, a to jim ještě pomohl vlastní gól Chanota. Nakonec však vyhráli rozdílem třídy. Poslední branku vsítil v nastavení Pjanić.

[CODE][/CODE][break]

Slovensko - Lotyšsko 0:0


Slováci i přes převahu a spoustu střel nedokázali vstřelit gól a remizovali doma s Lotyšskem bezbrankovým výsledkem. Ďuriš tak nepotvrdil svoji formu ze Synot ligy.

[CODE][/CODE][break]

Nizozemsko - Francie 2:3


Přestože Francie vedla brzo o dva góly, Nizozemci dokázali zápas ještě zdramatizovat. V atraktivním utkání bohatém na góly nakonec Francouzi zvítězili 2:3.

[CODE][/CODE][break]

Irsko - Švýcarsko 1:0


Na brzkou branku Irska po hlavičce z bezprostřední blízkosti už Švýcaři nedokázali zareagovat a prohráli nejtěsněším rozdílem.

[CODE][/CODE][break]

Portugalsko - Bulharsko 0:1


Bulharsko překvapivě porazilo Portugalce na jejich hřišti brankou Marcelinha už v 19 minutě. Portugalci nato předvedli festival spálených šancí, které korunoval Cristiano Ronaldo neproměněnou penaltou.

[CODE][/CODE]

Vrba: Souhra i rozehrávka Sivoka s Kadlecem nebyla optimální