Liverpool sleduje mladé spoluhráče Kadeřábka a Klimenta

Liverpool je díky německému manažerovi Jürgen Kloppovi velmi často spojován se sledování vhodných akvizic v bundeslize, o které má bývalý stratég Mainzu či Borussie Dortmund díky mnohaleté minulosti stále velký přehled.

Liverpool sleduje mladé spoluhráče Kadeřábka a Klimenta
Premier League dokáže vždy překvapit. I nepříjemně...

Do Premier League by se mohli za několik týdnů stěhovat hned dva mladí hráči z nejvyšší německé soutěže. Ofenzivně ladění Filip Kostič a Kevin Volland.

Podle pátečních informací listu Bild má o útočné fotbalisty Stuttgartu a Hoffenheimu zájem osmnáctinásobný anglický šampion Liverpool, jehož může v letním transferovém okně čekat velký třesk, jenž se dotkne nynějších útočníků Bentekeho, Origiho i Sturridge.

Třiadvacetiletý Srb Filip Kostič už nehraje v rodné zemi od teenagerovského věku, kdy ho koupil nizozemský Groningem. Protože se mu v něm dařilo, záhy se za 6 milionů eur stěhoval do VfB, kde dohrává druhou sezonu a je o poznání důležitějším článkem kádru, než bývalý mládežnický reprezentant Česka Jan Kliment, jenž dosud v bundeslize odehrál 144 minut čistého času a v roce 2016 do hry vůbec nezasáhl.

Stejně starý spoluhráč Pavla Kadeřábka ve "vesnickém" Hoffenheimu je členem širšího kádru německé reprezentace, za kterou už nastoupil do pěti zápasů. Němečtí odborníci se domnívají, že by byl pro jeho růst vhodný přestup do významnějšího klubu a to by mu mohli nabídnout právě Reds....